ABB DO818 3BSE069053R1 digitālās izvades modulis

Ražotājs: ABB
Daļas numurs: DO818 3BSE069053R1
Izcelsme: Zviedrija
Stāvoklis: pilnīgi jauns
Piegādes laiks: 3-5 dienas
HS kods: 8537101190
Piegādes svars: 0,16 kg
Apmaksas termiņš: 100% bankas pārskaitījums iepriekš
Tehniskie dokumenti, COO sertifikātu atbalsts
Nosūtīt pieprasījumu
Apraksts
DO818 3BSE069053R1

 

Pārskats

TheABB DO818 3BSE069053R1ir 32-kanālu, 24 V digitālās izvades modulis, kas paredzēts lietošanai ar S800 I/O sistēmu. Tas nodrošina uzticamu un efektīvu risinājumu dažāda veida elektrisko slodžu kontrolei rūpnieciskās automatizācijas lietojumos. Modulis ir aprīkots ar augsta blīvuma izvades kanāliem un izturīgiem aizsardzības mehānismiem, padarot to piemērotu prasīgai rūpnieciskai videi.

 

Detalizēti dati

 

Izolācija

Grupā izolēts no zemes

Izejas slodze

< 0.32 Ω

Maksimālais lauka kabeļa garums

600 metri (656 jardi)

Nominālais izolācijas spriegums

50 V

Dielektriskā testa spriegums

500 V a.c.

Jaudas izkliede

Tips 2,8 W

Strāvas patēriņš +5 V Modulebus

Tips 70 mA

Strāvas patēriņš +24 V Modulebus

0

Strāvas patēriņš +24 V ārējais

40 mA

 

 

DO818 3BSE069053R1 Apraksts

 

abb DO818

TheDO818ir 32 kanālu 24 V digitālās izejas modulis S800 I/O. Šim modulim ir 16 digitālās izejas. Izejas sprieguma diapazons ir no 12 līdz 32 voltiem, un maksimālā nepārtrauktā izejas strāva ir 0,5 A. Izejas ir aizsargātas pret īssavienojumiem, pārspriegumu un pārmērīgu temperatūru. Izejas ir sadalītas divās atsevišķi izolētās grupās ar 16 izejas kanāliem un vienu sprieguma uzraudzības ieeju katrā grupā. Katrs izejas kanāls sastāv no īssavienojuma un pārkaršanas aizsargāta augšējās puses draivera, EMC aizsardzības komponentiem, induktīvās slodzes slāpēšanas, izejas stāvokļa indikācijas LED un optiskās izolācijas barjeras. Procesa sprieguma uzraudzības ieeja dod kanāla kļūdas signālus, ja spriegums pazūd. Kļūdas signālu var nolasīt caur ModuleBus.

 

 

FAQ

 

Kāda ir maksimālā izejas strāva kanālā?

Maksimālā izejas strāva vienam kanālam ir 0.5A.

 

Vai šim modulim var pievienot dažāda veida slodzes?

Jā, modulis var vadīt dažādas slodzes, piemēram, relejus, solenoīdus un indikatora gaismas.

 

Kā es varu konfigurēt moduli?

Moduli var konfigurēt, izmantojot ABB inženierijas rīku.

 

Kāds ir izolācijas funkcijas mērķis?

Izolācijas funkcija aizsargā kontrolieri no iespējamiem bojājumiem, ko izraisa īssavienojumi vai pārspriegums izejas kanālos.

 

atslēgas vārdi:do818;3bse069053r1;ABB DO818 3BSE069053R1;DO818 pdf;3BSE069053R1 datu lapa

 

 

Izdevīgi produkti

 

DSDI131 57160001-GV KJ4001X1-CA1 12P0623X062 8C-TAIDB1 51307133-175
DSDO110 57160001-K KJ4001X1-CC1 12P0733X032 8C-TAIM01 51306999-175
DSDO115 57160001-NF KJ4001X1-CC1 12P0733X042 8C-TAIMA1 51307171-175
DSDO120 57160001-AK KJ4001X1-CG1 12P1812X042 8C-TAIX51 51306979-175
DSDO131 57160001-KX KJ4001X1-CH1 12P1811X032 8C-TAIX61 51306977-175
DSDP140B 57160001-ACX KJ4001X1-CK1 12P0732X162 CC-PAIH02 51405038-375
DSDP150 57160001-GF KJ4001X1-HC1 12P0831X072 CC-PAIH02 51405038-376
DSDP150 5716-0001-GF KJ4001X1-JA1 12P1832X022 CC-PAIM01 51405045-175
DSDP170 57160001-ADF KJ4001X1-NA1 12P3373X012 CC-PAIN01 51410069-176
DSDX180 3BSE003859R1 KJ4001X1-NA1 12P3373X022 CC-PAIX01 51405038-275
DSDX451 5716075-K KJ4001X1-NB1 12P3368X012 MC-PDOX02 51304487-150
DSMB116 5736 0001-EB KJ4001X1-NB1 12P3368X022 MC-PDOY22 80363975-150
DSMB127 57360001-HG KJ4002X1-BF2 12P3866X012 MC-PLAM02 51304362-150
DSMB144 57360001-EL KJ3223X1-BA1 12P2871X012 MC-PRHM01 51404109-175
DSMB151 57360001-K KJ3223X1-BA1 12P2871X022 MC-TAIH04 51305900-175

 

 

IrABBDO818 3BSE069053R1nav tā daļa, ko vēlies?

Apskatiet pārējo mūsu vietni, lai redzētu, ko vēl mēs varam piedāvāt!

 

 

 

Sazinieties ar mums

 

pārdošanas menedžeris: Vikija
E-pasts: sales7@apterpower.com
Zvaniet vai Whatsapp: +8618030175807

 

Populāri tagi: abb do818 3bse069053r1 digitālās izvades modulis, abb do818 3bse069053r1 digitālās izvades moduļa ražotāji, piegādātāji

Atruna:

PLCleader pārdod jaunus un pārpalikumus produktus un izstrādā kanālus šādu produktu iegādei. Šo vietni nav apstiprinājis vai atzinis neviens no uzskaitītajiem ražotājiem vai preču zīmēm.

PLCleader nav šajā tīmekļa vietnē parādīto produktu pilnvarots izplatītājs, izplatītājs vai pārstāvis. Visi šajā vietnē izmantotie produktu nosaukumi, preču zīmes, zīmoli un logotipi ir to attiecīgo īpašnieku īpašums. Produktu ar šiem nosaukumiem, preču zīmēm, zīmoliem un logotipiem apraksts, skaidrojums vai pārdošana ir paredzēta tikai identifikācijas nolūkiem, un tie nav paredzēti, lai norādītu uz saistību ar kādu tiesību īpašnieku vai no tā pilnvarojumu.